Przynęty z AliExpress – okoniowe menu

Przynęty z AliExpress – okoniowe menu

1 kwietnia 2020 0 przez FishingWRO

W związku z mająca obecnie miejsce sytuacją postanowiłem zrobić porządek w moich pudełkach z przynętami wędkarskimi. Zaczynając od pudeł okoniowych zorientowałem się, jak wiele z nich to przynęty z AliExpress. Faktem jest, że czas oczekiwania na naszą przesyłkę wynosi od 1 do 2 miesięcy, ale dużo niższa cena rekompensuje tę niedogodność. Weźmy na przykład 1.5 calową Tantę. W Polsce kosztuje 1.80zł za sztukę. Na aliexpress paczka 12 przynęt to koszt 7-8zł, a często i mniej. To naprawdę duża oszczędność, która pozwoli nam zakupić chociażby inne kolory ulubionych przynęt. Przejdźmy zatem do mojej toplisty zatytułowanej „Okoniowe przynęty z AliExpress”

Dzięki takim opakowaniom nasze przynęty nie wysychają

1. Tanta

Prawdziwy okoniowy killer

Przynęta, którą każdy miłośnik łowienia okoni powinien znać. Ta niepozorna imitacja robaczka okazuje się prawdziwym przysmakiem pasiastych ryb. Najlepiej sprawdzają się w kolorze fioletowym lub zielonym. W Polsce produkuje je firma FishUp i każe sobie słono płacić za tak mały kawałek „gumki”. Na AliExpress znajdziemy Tanty od firmy EsFishing kosztujące ponad 2x mniej. Miałem okazję zrobić porównanie przynęt obydwu firm i Tanty od EsFishing są tak samo skuteczne jak te, które możemy kupić w sklepach w Polsce.

LINK DO PRODUKTU NA ALIEXPRESS:
EsFishing: https://bit.ly/TantaFishingWro

2. Easy Shiner

Niby nic szczególnego, ale robi robotę!

Kto nie słyszał o tych miękkich i smukłych przynętach? Mnogość kolorów i rozmiarów sprawia, że świetnie sprawdzają się przy wypadach na okonie, ale także przy poszukiwaniu sandaczy i szczupaków. Gumowa przynęta z intensywnym atraktorem, a także specjalnymi wcięciami pod haki offsetowe to prawdziwy bestseller ostatniego sezonu. Na AliExpress znajdziemy je w ofercie wielu firm, ale dla mnie najlepiej wykonane są te od Meredith i EsFishing.

LINK DO PRODUKTU NA ALIEXPRESS:
Meredith: https://bit.ly/EasyShinerFishingWRO
EsFishing: https://bit.ly/EasyShiner-FishingWro

3. Larva

Moje ulubiony kolory larw z AliExpress

Larva to jak sama nazwa wskazuje gumowa imitacja larwy ważki. Fantastyczna przynęta do metody drop-shot, ale sprawdza się również na czeburaszce lub zwyczajnej główce jigowej. Gdy inne przynęty zawodzą to właśnie „Larva” potrafi „otworzyć” wodę. Łowiłem na tę przynętę fajne okonie, ale także klenie i jazie.

LINK DO PRODUKTU NA ALIEXPRESS:
EsFishing: https://bit.ly/LarvaESFishingWro

Przynęty z AliExpress

Na AliExpress możemy znaleźć o wiele więcej ciekawych przynęt. W tym spisie umieściłem tylko te, które ja używam i które mogę polecić na podstawie własnych doświadczeń. Może i wy macie jakieś ciekawe propozycje przynęt z Chin? Zachęcam do komentowania wpisu.

Przy okazji zachęcam do przeczytania naszej ostatniej recenzji wędki UL
http://fishingwro.pl/2020/03/kuying-teton-1-4g-ultra-light-na-okonie/